کد خبر : 13520
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

هشدار دادستان بوئین زهرا به مدیرعامل صندوق بازنشستگی/فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام تحت پیگرد خواهد بود

هشدار دادستان بوئین زهرا به مدیرعامل صندوق بازنشستگی/فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام تحت پیگرد خواهد بود

گروه اجتماعی: دادستان بوئین زهرا ضمن هشدار به مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به خاطر صدور دستوراتی مبنی بر پلمپ و تخلیه دفتر مرکزی شرکت آپادانا سرام، تاکید کرد هر فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام از سوی هر مدیری تحت پیگرد خواهد بود. به گزارش بولتن نیوز، پس از درج خبری در

گروه اجتماعی: دادستان بوئین زهرا ضمن هشدار به مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به خاطر صدور دستوراتی مبنی بر پلمپ و تخلیه دفتر مرکزی شرکت آپادانا سرام، تاکید کرد هر فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام از سوی هر مدیری تحت پیگرد خواهد بود.

به گزارش بولتن نیوز، پس از درج خبری در خروجی این سایت تحت عنوان «ورود مجلس به تعطیلی بزرگترین شرکت تولید کاشی و سرامیک خاورمیانه» در 15 تیر امسال، دستگاه قضایی تصمیمات افتخاری ، رئیس صندوق بازنشستگی کشوری را خلاف منویات مقام معظم رهبری و رئیس محترم قوه قضاییه در موضوع پشتیبانی از تولید و مانع زدایی، تشخیص داد و به جهت حفظ حقوق عامه بازنشستگان و پیشگیری از تعطیلی و پلمپ دفتر مرکزی بزرگترین کارخانه تولید کاشی و سرامیک خاورمیانه به وی هشدار داد.

در همین زمینه محمد صمدی دادستان عمومی و انقلاب بوئین زهرا در نامه ای به مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد که با اتخاذ تدابیر لازم از وقوع هر گونه آسیبی به شرکت پیشگیری و نسبت به حفظ حقوق عامه یعنی بازنشستگان کشوری اقدام گردد.

متن این نامه بدین شرح است:

مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری
سلام علیکم
احتراما، همانگونه که مستحضرید نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری اقدامی هوشمندانه، راهبردی و مطابق با وضعیت موجود جامعه و در راستای تحول ساختاری در حوزه تولید بوده و همه مدیران می باید به این موضوع توجه و اهتمام جدی داشته باشند.
اخبار واصله حکایت دارد که جنابعالی (مدیریت محترم) دستوراتی مبنی بر پلمپ و تخلیه دفتر مرکزی شرکت آپادانا سرام را صادر فرموده اید؛ به نظر می رسد صدور چنین دستوری در برهه ی حاضر که شرکت توانسته بر مشکلات خویش فائق آید تصمیم درستی نبوده و بر خلاف منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه می باشد.
حتی اینکه شایعه چنین خبری – تعطیلی دفتر مرکزی – می تواند تبعات جبران ناپذیری برای شرکت به دنبال داشته و جایگاه بدست آمده شرکت را در داخل و خارج از کشور تنزل داده و مخدوش نماید.
نکته مهم و حیاتی دیگر اینکه انتقال سرورهای مالی شرکت بدنبال تخلیه دفتر به علت تحریم و قدیمی بودن ورژن آن که فاقد خدمات پشتیبانی اصلی می باشد ممکن است در اثر جابجایی آسیب دیده و اطلاعات مالی شرکت از بدو شروع فعالیته تاکنون دچار مشکل گردد.
علیهذا، از جنابعالی به عنوان مدیر صندوق که پنجاه و دو درصد (۵۲) از سهام شرکت آپادانا سرام متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است انتظار می رود با اتخاذ تدابیر لازم از وقوع هر گونه آسیبی به شرکت پیشگیری و نسبت به حفظ حقوق عامه یعنی بازنشستگان کشوری اقدام گردد.
در ضمن متذکر می گردم چنانچه هر گونه فعل یا ترک فعل از سوی هر مدیری در هر رتبه و مقام موجب تضییع حقوق عامه یا بیت المال گردد، وفق قوانین جاری و دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

هشدار دادستان بوئین زهرا به مدیرعامل صندوق بازنشستگی/فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام تحت پیگرد خواهد بود

هشدار دادستان بوئین زهرا به مدیرعامل صندوق بازنشستگی/فعل یا ترک فعل آسیب زا به شرکت آپادانا سرام تحت پیگرد خواهد بود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.